Neler yeni
 • Arkadaşlar Lütfen Bonus Ne Zaman Yüklenecek? Bonus Halen Yüklenmedi? Türünden Şikayetleri PM üzerinden atmayın cevap verilmeyecektir. Chat Alanında Moderötörlerimiz veya ben Cevaplayacağım, Chata girmek için " Genel Sohbet Alanı " altında yer alan " Odaları Tara " diyerek Chat'a katılabilirsiniz. Bilginize.

Promosyon BETCUP Her Hafta Skor Tahmin Yarışması

DragonFC

Moderator
Yönetici
#1
1539443200861.png


Her Hafta Belirlenen Karşılaşmaya Skor Tahmininde Bulun 1.000₺ Kazanma Şansını Yakala ! Kazancına Kazanç Ekle !

 1. Haftalık olarak BetCup tarafından belirlenen karşılaşmalara Skor Tahmini yapmanız durumunda karşılaşma tamamlandığında 1.000₺ çevrimsiz bonus ödülü kazanma şansına sahip olursunuz.
 2. Karşılaşma haftası içinde, karşılaşma başlama saatine kadar minimum 20₺ yatırımınız bulunması durumunda Sitemizdeki Skor Tahmin Formu üzerinden tahminde bulunabilirsiniz. ( Örn: Beşiktaş 0 - 3 Galatasaray \ Kullanıcı Adı: DRAGON)
 3. Skor Tahmin Yarışması toplam ödülü doğru tahminde bulunan kullanıcılar arasında paylaştırılır
 4. Bonusunuzun herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Bonusunuzu dilediğiniz gibi kullanabilir yada dilediğiniz zaman çekim talebinde bulunabilirsiniz.
 5. Kazanılan ödülü 24 saat içerisinde talep etmeniz gerekmektedir.
 6. Her üye o hafta belirlenen karşılaşma için sadece bir tahminde bulunabilir. Birden çok tahmin yapan üyelerin sadece son tahmini geçerli sayılacaktır.
 7. Aynı üyenin farklı hesaplarla birden fazla tahminde bulunduğu tespit edilirse bütün tahminleri geçersiz sayılacaktır.
 8. Skor tahmini için seçilen karşılaşmanın başlama saatinden 15 dakika öncesine kadar tahmininizi göndermeniz gerekmektedir. Geç gönderilen tahminler dikkate alınmayacaktır.
 9. Skor Tahmin Yarışmasına yalnızca sitemiz üzerindeki formdan katılım sağayabilirsiniz.Sosyal medya veya diğer alanlardan yapmış olduğunuz tahminler geçersiz sayılacaktır.
 10. Bu promosyon için Bonus Genel Kuralları Geçerlidir.

Siteye Giriş İçin TIKLAYINIZ

Yarışmaya Katılmak İçin TIKLAYINIZ
 
Son düzenleme: