Neler yeni
  • Arkadaşlar Lütfen Bonus Ne Zaman Yüklenecek? Bonus Halen Yüklenmedi? Türünden Şikayetleri PM üzerinden atmayın cevap verilmeyecektir. Chat Alanında Moderötörlerimiz veya ben Cevaplayacağım, Chata girmek için " Genel Sohbet Alanı " altında yer alan " Odaları Tara " diyerek Chat'a katılabilirsiniz. Bilginize.

Haber Leicester City Başkanını Taşıyan Helikopter Düştü.

DragonFC

Moderator
Yönetici
#1
1540708680594.png


Leicester City'nin sahibi Vichai Srivaddhanaprabha taşıyan helikopter düştü.

Leicester City-West Ham United maçının ardından Leicester City'nin sahibi Vichai Srivaddhanaprabha'yı stadyumdan alan helikopter, stadın yanındaki otoparka düştü. Srivaddhanaprabha'nın sağlık durumu hakkında bilgi verilmedi.

İngiltere'de son dakika gelişmesi... Leicester City'nin sahibi Vichai Srivaddhanaprabha'yı King Power Stadı'ndan alan helikopter, stadın yanındaki otoparka düştü.

Srivaddhanaprabha'nın sürekli olarak maçlardan sonra helikopteri sahanın ortasından kaldırarak evine veya tesislere gittiği belirtildi. Görgü tanıkları, Leicester City'nin tesislerine çok sayıda polis aracı ve ambulanslarının gittiğini belirtti.


Henüz Srivaddhanaprabha'nın veya herhangi birinin sağlık durumuyla ilgili bilgi geçilmedi.

Leicester efsanesi Gary Lineker, sosyal medya hesabından, "Leicester City takım sahiplerini taşıyan helikopterin tesislerin otoparkında kaza yaptığını duydum" yazdı
.